Borna Products

سنسور برنا مدل BG-CG

سنسور برنا مدل BG-CG

سنسور فشار برنا مدل BG-CG، یک سنسور فشار دقیق و مقرون بصرفه برای استفاده در کاربردهای عمومی است. از این سنسور در صنایع مختلفی همچون فولاد، نفت و گاز، تولید پمپ و بوستر پمپ، آب و فاضلاب، کاغذ سازی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سنسور قابلیت اندازه‌گیری فشار انواع سیالات سازگار با فولاد ضد زنگ304 را دارا می‌باشد. دیافراگم این محصول از جنس سرامیک و مرجع اندازه‌گیری آن فشار اتمسفر (Gauge) در نظر گرفته شده است.

کاربردها:
این مدل از سنسورهای فشار برنا در تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک، پمپ‌ها و کمپرسورها، صنایع آب و فاضلاب، صنایع کشتی سازی، تجهیزات آزمایشگاهی و... کاربرد دارد.

در فرایند تولید سنسور فشار BG-CG، تمامی محصولات به صورت مستمر تحت آزمون‌های عملکردی کنترل کیفیت قرار می‌گیرند، با این وجود این محصول دارای 2 سال گارانتی تعویض بدون شرط می‌باشند.

سنسور فشار برنا مدل BG-OA

سنسور فشار برنا مدل BG-OA، یک سنسور فشار دقیق برای اندازه‌گیری فشار بصورت مطلق است. این سنسور در صنایع مختلفی همچون هواپیماسازی، هواشناسی، آزمایشگاهی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سنسور قابلیت اندازه‌گیری فشار انواع سیالات سازگار با فولاد ضد زنگ304 را دارا می‌باشد. دیافراگم این محصول از جنس فولاد ضد زنگ و مرجع اندازه‌گیری آن فشار یک اتمسفر (Absolute) در نظر گرفته شده است.

کاربردها:
این مدل از سنسورهای فشار برنا به دلیل توانایی در اندازه گیری ارتفاع از سطح زمین در صنایع هواپیماسازی، هواشناسی، آزمایشگاهی و ... کاربرد دارد.

در فرایند تولید سنسور فشار BG-OA، تمامی محصولات به صورت مستمر تحت آزمون‌های عملکردی کنترل کیفیت قرار می‌گیرند، با این وجود این محصول دارای 2 سال گارانتی تعویض بدون شرط می‌باشند.

سنسور برنا مدل BG-OH

کنترل ارتفاع سطح مخازن در صنایع بسیار حائز اهمیت می باشد تا از سر ریز شدن سیالات درون مخازن جلوگیری به عمل آید و از خسارات و صدمات ناشی از آن جلوگیری به عمل آید. سنسور فشار برنا مدل BG-OH، یک سنسور فشار دقیق برای اندازه‌گیری دقیق سطح مخازن، حوضچه‌ها، سدها و ... است.

این مدل از سنسورهای فشار برنا برای اندازه‌گیری دقیق سطح سیال مخازن، حوضچه‌ها، سدها و ... کاربرد دارد.
گارانتی: در فرایند تولید سنسور فشار BG-OH، تمامی محصولات به صورت مستمر تحت آزمون‌های عملکردی کنترل کیفیت قرار می‌گیرند، با این وجود این محصول دارای 2 سال گارانتی تعویض بدون شرط می‌باشند.

نمایشگر فشار PG400

نمایشگر فشار PG400، یک نمایشگر دیجیتال صنعتی برای نمایش میزان فشار است. این نمایشگر یک نمایشگر عام برای اتصال به انواع سنسورهای فشار می‌باشد که علاوه بر قابلیت نمایش عدد فشار به صورت 4 کارکتری، دارای 3 رله فرمان قابل تنظیم و خروجی آنالوگ است. این نمایشگر به دلیل سهولت نصب و کاربری آسان قابل استفاده در تمامی صنایع می‌باشد.

کاربردها: این نمایشگر به دلیل قابلیت اتصال به تمامی سنسورهای فشار قابل استفاده در تمامی صنایع و کاربردهای مختلف می‌باشد.
گارانتی: در فرایند تولید نمایشگر فشار PG400، تمامی محصولات به صورت مستمر تحت آزمون‌های عملکردی کنترل کیفیت قرار می‌گیرند، با این وجود این محصول دارای 2 سال گارانتی تعویض بدون شرط می‌باشند.