About us

شرکت دانش بنیان سنجش افزار مرجع خلیج فارس مستقر در پارک علم و فناوری شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان با برخورداری از نیروهای متخصص و با بیش از 20 سال تجربه‌ی فعالیت در حوزه ابزار دقیق توانسته است با تولید انواع سنسورهای الکترومکانیکی ( نیرو، فشار و گشتاور ) بخشی از نیاز صنعت کشور را تأمین کند.

سنسور های فشار یکی از پرکاربردترین سنسورهای مورد استفاده در صنایع مختلف کشور می باشد. به یاری خدا و تلاش جوانان نخبه ایرانی شرکت دانش بنیان سنجش افزار با تکیه بر سایقه 20 ساله خود در حوزه ابزار دقیق ، موفق به تولید سنسور فشار ایرانی با برند برنا شده است.

شرکت سنجش افزار مرجع خلیج فارس با تکیه برآخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه ساخت انواع ترنسمیترها و ترانسدیوسرهای فشار موفق شده است این محصولات را با بالاترین کیفیت ئ در کلاس جهانی با برند برنا در بازار عرضه کند.

 برند برنا افتخار دارد که در فهرست تامین کنندگان صنایع مادر همچون صنایع فولاد ، صنایع مس و دیگر صنایع قرارگرفته است . محصولات برنا به دلیل کیفیت و حسن شهرت با شرکت های بزرگی همچون فولادمبارکه ، گروه صنعتی انتخاب ، صنایع نظامی کشور و ... مورد استفاده قرار گرفته است.