محصولات ما 

 ترنسمیتر فشار میلی بار BM

سنسور فشار برنا مدل BM،یک سنسور فشار حساس ودقیق برای اندازه گیری فشارهای کم است. این سنسور قابلیت اندازه گیری فشار انواع سیالات سازگار با فولاد ضد زنگ 316 را دارد

ترنسمیتر فشار خلاBN

سنسور فشار برنا مدل BN،یک سنسور فشار حساس و دقیق برای اندازه گیری فشار منفی و خلا است. این سنسور قابلیت اندازه گیری فشار انواع سیالات سازگار با فولاد ضد زنگ 304 را دارد.

ترنسمیتر فشار عمومیBT

یک سنسور فشار دقیق و مقرون بصرفه برای استفاده در کاربردهای عمومی است. این سنسور قابلیت اندازه‌گیری فشار انواع سیالات سازگار با فولاد ضد زنگ304 را دارد. دیافراگم این محصول از جنس سرامیک و مرجع اندازه‌گیری آن فشار اتمسفر است.

ترنسمیتر فشار دقت بالا BH

یک سنسور فشار حســاس و دقیق برای کاربری های حساس و دقیق است.این سنسور قابلیت اندازه گیری فشار انواع سیالات سازگار با فولاد ضد زنگ 316 را دارد. دیافراگم این محصول از جنس فولاد ضد زنگ و مرجع اندازه گیری آن فشار اتمسفر (Gauge) است.

ترنسمیتر فشار ضد انفجار BE سنسور فشار برنا مدلBE،یک سنسور فشار حساس و دقیق برا اندازه گیری فشار در محیط های خطرناک و در تماس با گازهای سمی و قابل اشتعال است. این سنسور قابلیت اندازه گیری فشار انواع سیالات سازگار با فولاد ضد زنگ316 را دارد.

برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید